Soita huolto- ja tarkastuspalveluista 0201 550 240

CERTEX SERVICE TOIMIPISTEET

TAMPERE
Huppionmäenkatu 4
33720 Tampere

ESPOO
Juvan teollisuuskatu 25 C
02920 Espoo

JYVÄSKYLÄ
Salmirannantie 2 A 12
40520 Jyväskylä

Sähköposti: service@certex.fi
Puhelin: 0201 550 240

 

Uusimaa, Päijät-Häme & Varsinais-Suomi

Nostoapuvälineiden tarkastuspalvelut /  Espoon toimipiste
Ari-Matti Markus
GSM: +358 50 475 6624
ari-matti.markus@certex.fi

Nostoapuvälineiden tarkastuspalvelut /  Uusimaa, Päijät-Häme ja Varsinais-Suomi
Ari Koski
GSM: +358 40 830 9471
ari.koski@certex.fi

Teollisuusnostureiden huolto- ja tarkastuspalvelut, NDT-tarkastuspalvelut / Uusimaa, Päijät-Häme & Varsinais-Suomi
Jukka Hynynen
GSM: +358 50 463 4174
jukka.hynynen@certex.fi

Pirkanmaa

Työnjohtaja
Pekka Pellinen
GSM: +358 40 712 90 78
pekka.pellinen@certex.fi

Teollisuusnostureiden tarkastus– ja huoltopalvelut | Nostoapuvälineiden tarkastuspalvelut |  NDT-tarkastuspalvelut
Jari Sarjanen
GSM: +358 50 475 8300
jari.sarjanen@certex.fi

Teollisuusnostureiden tarkastus- ja huoltopalvelut
Mika Ilves
GSM: +358 40 550 6422
mika.ilves@certex.fi

Liiketoimintajohtaja
Jukka Hynynen
GSM: +358 50 463 4174
jukka.hynynen@certex.fi

 

Keski-Suomi

Nostoapuvälineiden tarkastuspalvelut /  Jyväskylän toimipiste

Työnjohtaja
Eero Koskinen
GSM: +358 40 753 7684
eero.koskinen@certex.fi

 

Ota yhteyttä!

[hubspot]