Certex Finland Oy 
Juvan teollisuuskatu 25 C 
02920 Espoo, Finland 
Puh: 0201 550 220 
sales@certex.fi 
email: etunimi.sukunimi[at]certex.fi 

 

Aukiolojat

Myynti ma-pe klo 8.00-16.00

Varasto ja tavaran vastaanotto ma-pe klo 7.30-16.00

 

Yhteydenottolomake  

Myynti


Gabriella Ehn
Puh: 0201 550 225
gabriella.ehn@certex.fi

Kimmo Pekola
Puh: 0201 550 236
kimmo.pekola@certex.fi

Ira Bergström-Tirkkonen
Puh: 0201 550 239
ira.bergstrom-tirkkonen@certex.fi

Pekka Hirvonen
Puh: 0201 550 216
pekka.hirvonen@certex.fi

 

Tuotepäällikkö
Tarja Kämppi
Puh: 0201 550 237
GSM: 0400-739 313
tarja.kamppi@certex.fi

KAM / Business Manager
Janne Närhi
GSM: +358 50 562 5775
janne.narhi@certex.fi

Business Manager
Jukka Hynynen
GSM: +358 50 463 4174
jukka.hynynen@certex.fi


Huolto ja tarkastus

huolto@certex.fi

Kalle Valli
GSM:  
kalle.valli@certex.fi

Pasi Jokisalo
GSM: 0400 389 556 
pasi.jokisalo@certex.fi

Ari-Matti Markus
GSM: 050 475 6624
ari-matti.markus@certex.fi

Mika Salonen
GSM: 040-830 9431
mika.salonen@certex.fi

Ari Koski
GSM: 040-830 9471
ari.koski@certex.fi


Osto

Jani Grönlund
Puh: 0201 550 221
GSM: 050-389 0242
jani.gronlund@certex.fi

Olli Talka
GSM: 0400-523 004
olli.talka@certex.fi


Tuotanto ja varasto

Operations Manager
Jaakko Kämäräinen
GSM: 040-156 1505
jaakko.kamarainen@certex.fi

Tavaran vastaanotto
Jukka Rapila
GSM: 050-342 4716

 

Markkinointi

Digital Marketing Manager
Veli-Pekka Kyllönen 
GSM: +358 40 579 7785
veli-pekka.kyllonen@certex.fi

Hallinto

Toimitusjohtaja
Peter Lindström
GSM: 050-344 7270
peter.lindstrom@certex.fi

Reskontra
Jenni Flinck
Puh: 0201 550 223
jenni.flinck@certex.fi

Laskutus
Tiina Elo
Puh: 0201 550 233
tiina.elo@certex.fi

Certex Finland Oy

Puheluhinnat 020 yritysnumeroon: 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/minuutti (sis. alv 24 %)

Y-Tunnus: 0655338-6
VAT numero FI06553386

 

Verkkolaskutusoperaattori: Pagero Oy
Verkkolaskutusosoite: 003706553386
Operaattoritunnus: 003723609900
Sähköpostilaskutusosoite: invoice@certex.fi