Asiakaspalvelu

Puh. 0201 550 220

Myynti

sales@certex.fi

Huolto & tarkastus

huolto@certex.fi

 

Certex Finland Oy 
Juvan teollisuuskatu 25 C 
02920 Espoo, Finland 
email: etunimi.sukunimi[at]certex.fi

 

AUKIOLOAJAT 

Myynti ma-pe klo 8:00-16:00
Varasto ja tavaran vastaanotto ma-pe klo 7:30-16:00

Yhteydenottolomake

Asiakaspalvelu ja tilaukset

Gabriella Ehn
Puh: 0201 550 225
gabriella.ehn@certex.fi

Ira Bergström-Tirkkonen
Puh: 0201 550 239
ira.bergstrom-tirkkonen@certex.fi

Kimmo Pekola
GSM: +358 50 433 6029
kimmo.pekola@certex.fi

Tuotepäällikkö
Tarja Kämppi
Puh: 0201 550 237
GSM: + 358 400 739 313
tarja.kamppi@certex.fi

 

Myynti

Sales Executive
Pekka Hirvonen
GSM: +358 50 467 1144
pekka.hirvonen@certex.fi

Sales Executive
Jyrki Lehto
GSM: +358 40 847 6990
N.N@certex.fi

Key Account Manager
Olli Talka
GSM: +358 400 523 004
olli.talka@certex.fi

Business Unit Manager
Jukka Hynynen
GSM: +358 50 463 4174
jukka.hynynen@certex.fi

 

Osto

Jani Grönlund
Puh: 0201 550 221
GSM: +358 50 389 0242
jani.gronlund@certex.fi

 

Markkinointi

Digital Marketing Manager
Veli-Pekka Kyllönen 
GSM: +358 40 579 7785
veli-pekka.kyllonen@certex.fi

Hallinto

Toimitusjohtaja
Peter Lindström
GSM: 050 344 7270
peter.lindstrom@certex.fi

Reskontra
Jenni Flinck
Puh: 0201 550 223
jenni.flinck@certex.fi

Laskutus
Tiina Elo
Puh: 0201 550 233
tiina.elo@certex.fi

 

 

Huolto ja tarkastus

huolto@certex.fi

Huollon tilaukset
Ari-Matti Markus
GSM: +358 50 475 6624
ari-matti.markus@certex.fi

Nostoapuvälineiden tarkastukset
Mika Salonen
GSM: +358 40 830 9431
mika.salonen@certex.fi

Ari Koski
GSM: +358 40 830 9471
ari.koski@certex.fi

Teollisuusnostureiden tarkastukset
Pasi Jokisalo
GSM: +358 400 389 556 
pasi.jokisalo@certex.fi

Kalle Valli
GSM: +358 40 728 34 40
kalle.valli@certex.fi
 


Tuotanto ja varasto

Operations Manager
Jaakko Kämäräinen
GSM: +358 40 156 1505
jaakko.kamarainen@certex.fi

Tavaran vastaanotto
Jukka Rapila
GSM: +358 50 342 4716


 

Certex Finland Oy

Puheluhinnat 020 yritysnumeroon: 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/minuutti (sis. alv 24 %)

Y-Tunnus: 0655338-6
VAT numero FI06553386

Verkkolaskutusoperaattori: Pagero Oy
Verkkolaskutusosoite: 003706553386
Operaattoritunnus: 003723609900
Sähköpostilaskutusosoite: invoice@certex.fi